Перевезення 097-231-1294

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд

Купівля будинку або квартири стає лише «верхівкою айсбергу» довготривалої роботи з облаштування особистого простору для майбутнього проживання.

Крім ремонту щасливим власникам належить забезпечити транспортування меблів та техніки зі старого житла. Власними силами зробити це швидко і не завдавши шкоди майну зазвичай не виходить, але незважаючи на це, більшість все одно намагається зробити все самостійно, розбирати меблі, перевозити її частинами, залучати знайомих та родичів. Як правило, часу на це йде дуже багато, і ніхто не гарантує збереження речей.

У подібних ситуаціях найкращим рішенням стане професійний квартирний переїзд, вдатися до подібної послуги в Одесі та області можна, звернувшись до спеціалізованої компанії, яка має для цього все необхідне:

 • кваліфікованих спеціалістів;
 • вантажну техніку;
 • упаковку для безпечного транспортування;
 • спеціальне оснащення як кріплення.

Головними перевагами переїзду, організованого спеціалістами, є:

 • можливість упаковувати та завантажити речі у професійними вантажниками;
 • використання спеціального обладнання – транспорту з навантажувачами;
 • маркування упаковки, завдяки якій жоден предмет не загубиться, а речі, що доставляють у розібраному стані, можна буде легко зібрати на місці;
 • можливість доставки до місця призначення у зазначений термін;
 • розвантаження та підйом коробок з наступним складанням та встановленням меблів;
 • відсутність необхідності контролювати дії фахівців, серед яких працюють лише спеціально навчені співробітники із досвідом.

Якість виконаних робіт гарантується попередньо укладеним договором, у своїй всі вантажники несуть особисту матеріальну відповідальність ті речі, які транспортують.

Тільки фахівці здатні грамотно розмістити вантаж у кузові автомобіля, помістивши у передню частину фургона міцну основу масивних предметів. Щоб останні не зміщувалися в процесі перевезення, використовуються стяжні ремені, якщо йдеться про перевезення крихких предметів, то їх додаткових завжди перетягують скотчем.

На особливу увагу заслуговує оптимально обраний маршрут, що підходить для транспортування в конкретний момент часу. Таким чином, вантаж можна дуже швидко і без пошкоджень доставити замовнику.

Багато хто до цього дня намагається організувати переїзд самотужки, просто побоюючись того, що розцінки на подібну послугу виявляться надто високими. Насправді вартість подібного сервісу доступна кожному, додаткові витрати замовник несе, тільки якщо потрібні послуги зі збирання меблів, знову ж таки, якщо в них немає потреби, то завжди можна відмовитися.

Водночас варто відзначити, що всі витрати на перевезення окупаються завдяки своєчасності доставки та заощадженим силам, які могли бути витрачені на самостійний переїзд.

Транспортна компанія "Перевезення Одеса" володіє автомобілями, призначеними для найрізноманітніших цілей або завдань.

 •  
  Тираспольське шосе, 27, Одеса
 •  
  Телефон : 097-231-1294
Підписка
Дізнайтесь першими про знижки та акції компанії на послуги перевезення