Перевезення 097-231-1294

Вчасно та якісно перевеземо меблі, а також будь-які інші речі по місту та області. Просто залиште заявку, решту ми зробимо самі!

Вивіз будівельного сміття

Сміття накопичується завжди як у побуті, так і на виробництвах. Звичайний ми викидаємо в сміттєві баки, але є категорія відходів, яка вимагає утилізації, і просто відправити його на звалище або покласти поруч із нею забороняється законом.

Доставка будівельних матеріалів

Доставка будівельних матеріалів – важливий процес будівництва. Сюди входять навантаження, перевезення, розвантаження та розміщення на складі.

Вивіз побутового сміття

У кожній квартирі рано чи пізно накопичується побутове сміття, яке не тільки не приносить користі, але ще й займає простір.

Вантажоперевезення по місту

У житті пересічних громадян, соціальній та робочому процесі підприємств і закупівельних організацій виникає безліч ситуацій, коли необхідно організувати вантажоперевезення.

Вантажне таксі

Мабуть, кожен з нас хоча б раз стикався з необхідністю перевезення будь-якого вантажу, чи це меблі, важка побутова техніка, будматеріали або інша поклажа, яка не влазить в особистий автомобіль (якщо він є)

Вантажоперевезення по Одесі

Процес перевезення вантажів зазвичай пов'язаний із певними складнощами, особливо коли йдеться про таке велике місто як Одеса.

Транспортна компанія "Перевезення Одеса" володіє автомобілями, призначеними для найрізноманітніших цілей або завдань.

  •  
    Тираспольське шосе, 27, Одеса
  •  
    Телефон : 097-231-1294
Підписка
Дізнайтесь першими про знижки та акції компанії на послуги перевезення