Перевезення 097-231-1294

Негабаритні вантажі

Перевезення негабаритних вантажів

Сьогодні логістичні компанії надають послуги різних видів перевезень. Усі вони потрібні у різних сферах людської діяльності, особливо у виробництві.

Сьогодні логістичні компанії надають послуги різних видів перевезень. Усі вони потрібні у різних сферах людської діяльності, особливо у виробництві. Завдяки перевезенням реалізуються бізнес та економічні відносини між країнами, містами та окремими організаціями.

Негабаритні вантажі

Перевезення негабаритних вантажів – це спеціальна послуга, що мають право надавати лише фірми, отримали спеціальні ліцензії. Важливо мати в автопарку транспортні засоби великих розмірів. Негабарит має на увазі обсяги, які неможливо вмістити в звичайні стандартні машини.

До негабаритної відносять техніку особливого призначення:

 • казани;
 • яхти;
 • великі авто;
 • величезного розміру труби;
 • різного роду обладнання - сільськогосподарське, будівельне, цистерни, верстати та ін.

Підняти та завантажити їх на транспортний засіб – вже окреме завдання, тут використовується спеціальна техніка. Вантаж занурюється на платформу величезних розмірів, яка має витримувати його вагу.

Негабаритні перевезення - досить специфічний напрямок, і потрібні вони зазвичай бувають виробництвам і великим компаніям.

Правила перевезення негабаритного вантажу

Враховуючи неймовірну вагу об'єкта, важливо знати, що він може спричинити псування дорожнього покриття та завдати шкоди навколишньому середовищу. Також вантаж не повинен перекривати огляд водію, закривати фари та сигнали та негативно впливати на сам автотранспорт та його переміщення, порушуючи стійкість. Навантаження та вивантаження такого вантажу має проводитися вкрай обережно та за всіма правилами та вимогами, прописаними на офіційному рівні. Без спеціальних знань тут обійтися неможливо, тому такі перевезення надають лише висококваліфіковані компанії. Це насамперед безпека навколишнього середовища!

Крім дозволів та спеціальної техніки потрібно також розробити логістичний шлях, враховуючи обсяги та вагу об'єкта, що перевозиться. Дуже часто подібний вантаж вимагає супроводу для максимального контролю всієї операції та правильності її виконання всіма учасниками.

Куди звернутися за послугою

Наша компанія має у своєму розпорядженні великий автопарк машин різного призначення. Ми готові здійснити будь-яке перевезення для вас, у тому числі негабаритного вантажу. Для цього ми маємо всі необхідні дозволи, а головне – спеціалізовані транспортні засоби. На всі роботи надаються гарантії.

Транспортна компанія "Перевезення Одеса" володіє автомобілями, призначеними для найрізноманітніших цілей або завдань.

 •  
  Тираспольське шосе, 27, Одеса
 •  
  Телефон : 097-231-1294
Підписка
Дізнайтесь першими про знижки та акції компанії на послуги перевезення