Перевезення 097-231-1294

Вантажне таксі

Вантажне таксі

Мабуть, кожен з нас хоча б раз стикався з необхідністю перевезення будь-якого вантажу, чи це меблі, важка побутова техніка, будматеріали або інша поклажа, яка не влазить в особистий автомобіль (якщо він є)

Друга категорія клієнтів – приватні підприємці та фірми, яким потрібно доставляти товари з пунктів одержання до своїх торгових майданчиків, переміщувати їх між складами тощо. Найправильнішим рішенням у всіх цих ситуаціях буде виклик вантажного таксі, що дозволить організувати перевезення максимально швидко з мінімальними витратами.

Використовуваний автопарк

Як правило, служби вантажотаксі експлуатують вітчизняні автомобілі марок "Газель" та "Соболь" або імпортні моделі, такі як "Форд Транзит", "Пежо Партнер", "Фольксваген Крафтер". Автопарк зазвичай включає такі види транспорту:

 • Бортовий газель. Невелика вантажівка з вантажопідйомністю від півтори до двох з половиною тонн може бути з подовженою колісною базою.
 • Фургон тентований з об'ємом кузова до 8 куб. метрів.
 • Меблева газель. Відрізняється підвищеним об'ємом кузова (до 16 кубометрів), наявністю спеціальних пристроїв для надійного кріплення предметів меблів.
 • Комерційний фургон.

До переваг сучасного вантажотаксі відноситься можливість одночасного перевезення як вантажу, так і пасажирів. Місця у машині вистачить усім. Вам не доведеться діставатися місця доставки своїм ходом, несучи додаткові витрати і хвилюючись про збереження своїх речей, особливо якщо це дорога техніка або ексклюзивні меблі.

З чого складається ціна послуги

Послуги вантажотаксі тарифікуються трохи інакше, ніж звичайне легкове таксі. У вантажоперевезеннях по місту враховується загальний час роботи, а при доставці за місто пройдений туди і назад кілометраж. У будь-якому випадку остаточна ціна послуги розраховується індивідуально та залежить від наступних факторів:

 • відстань від пункту А до пункту;
 • габаритні розміри речей, що перевозяться;
 • загальна вага вантажу;
 • час, у який здійснюється перевезення;
 • час та день заявки.

Де замовити вантажотаксі недорого.

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг з доставки вантажів та має великий досвід роботи в даній сфері. Штат кваліфікованих співробітників та власний автопарк дозволяють нам цілодобово, швидко, злагоджено, чітко вирішити будь-яке завдання, пов'язане з транспортуванням Вашого вантажу за доступними цінами. Завжди вчасно та якісно перевеземо меблі, а також будь-які інші речі по місту та області. Просто залиште заявку, решту ми зробимо самі!

Транспортна компанія "Перевезення Одеса" володіє автомобілями, призначеними для найрізноманітніших цілей або завдань.

 •  
  Тираспольське шосе, 27, Одеса
 •  
  Телефон : 097-231-1294
Підписка
Дізнайтесь першими про знижки та акції компанії на послуги перевезення