Перевезення 096-673-3536

Вивіз побутового сміття

У кожній квартирі рано чи пізно накопичується побутове сміття, яке не тільки не приносить користі, але ще й займає простір.

Це частіше старі меблі та техніка, яка перестала бути придатними. В цьому випадку, не замислюючись, їх треба утилізувати.

Просто так вивезти з дому габаритні предмети та викинути на звалище не вдасться. Це може призвести до штрафів і в цілому небезпечно для екології навколишнього середовища. Особливо якщо йдеться про технічні пристрої, у складі яких можуть бути отруйні речовини.

Послуга вивезення сміття

Сьогодні є послуги з вивезення сміття. Їх пропонують різні компанії, і це завжди є актуальним. Зазвичай все відбувається за загальноприйнятою схемою:

  • клієнт звертається за послугою, обговорює нюанси, оператор оформляє замовлення;
  • на вказану адресу відправляється бригада робітників;
  • досвідчені фахівці демонтують меблі та техніку, завантажують їх у автомобіль;
  • побутове сміття транспортується місце утилізації залежно з його специфіки.

Під утилізацією мається на увазі повне спалювання або застосування як вторинна сировина. Розібрати меблі або техніку самотужки неможливо. Потрібні спеціалізовані інструменти і нерідко знання. Крім того, розбирати вдома певні агрегати не є безпечним. Є компанії, які викуповують подібне «сміття», а саме стару техніку, яка потім йде на запасні частини. Таким чином відбувається економія та матеріали застосовуються повторно, а колишні господарі ще й заробляють на цьому.

Переваги звернення до спеціалізованої компанії

Щоб витягнути з дому габаритні предмети типу шаф, диванів та важкої електричної техніки, знадобиться не одна пара рук, а нерідко спеціальне обладнання, яке дозволяє зафіксувати на собі об'єкт. Тому без участі професійних вантажників обійтися важко. Крім того, потрібно мати відповідний розмір транспорту, щоб завантажити і відвезти побутові предмети.

Також, особливо в дачних будинках, часто потрібне очищення таких приміщень, як комори. Підвали, горища, гаражі часто захаращуються непотрібними речами, можливо, тими ж старими меблями та технікою, з якими господарі не знають, що робити.

Завдяки роботі компаній, що надають послуги з вивезення побутового сміття, мешканці будинків та квартир звільняються від зайвих речей легко та швидко. Навіщо жити в мотлоху, якщо можна позбутися його прямо зараз?!

Автотранспортна компанія "Вантажоперевезення Одеса" володіє автомобілями, призначеними для найрізноманітніших цілей або завдань.

  •  
    Тираспольське шосе, 27, Одеса
  •  
    Телефон : 096-673-3536
Підписка
Дізнайтесь першими про знижки та акції компанії на послуги перевезення